zbawienie dla Ciebie - o Bogu...tak normalnie...
Blog > Komentarze do wpisu

ZBAWIENI - KTO, CO, JAK

Cześć. Nazywam się Piotr Górnicki. Jestem chrześcijaninem, protestantem. Jestem żonaty, mam dwóch synów, mieszkamy w Warszawie.


Uczestniczę w następujących inicjatywach internetowych:


MOBILIZANCI.BLOG.PL

Blog istnieje od 2004 r. Była to wspólna inicjatywa kilku osób, które dzieliły się swoimi przemyśleniami na temat wiary. Strona istnieje do dziś, choć ma już inny charakter.

 

ZBAWIENI.BLOX.PL

W listopadzie 2005 r. „mobilizanci” zaczęli działać w szerszym składzie już pod adresem zbawieni.blox.pl. Blog zajmuje się szerszą tematyką. Można tam poczytać interesujące teksty znalezione w necie – wszystko co dotyczy chrześcijaństwa i jego otoczenia – rzeczy pozytywne i niepokojące.

BIBLIA.BLOX.PL

W grudniu 2005 wystartował serwis biblia.blox.pl. Z założenia ma być pomocą dla każdego przy samodzielnym studiowaniu Biblii. Z wyjątkiem kilku informacji technicznych zawiera wyłącznie kategorie wersetów z Biblii w ujęciu tematycznym.

Dlaczego angażuję się w tak wiele rzeczy? Ponieważ zależy mi na tym, żeby każdy miał możliwość poznania prawdy i dokonania właściwych wyborów w swoim życiu.

Dla wielu czytelników przekazywane treści sprawiają wrażenie religijnego bełkotu niedostosowanego do wymogów nowoczesnego społeczeństwa. Dla mnie to jest sposób życia prowadzący do wewnętrznego spokoju i szczęścia. To, że Bóg nie jest realny dla wszystkich nie znaczy, że Go nie ma. Często w komentarzach do notek na blogach dochodzi do gorących dyskusji. Zarzuca mi się powierzchowne traktowanie różnych tematów, zacofanie, stawianie religii ponad nauką. Z drugiej strony wiele osób zostało zachęconych do zweryfikowania swoich poglądów. Mam nadzieję, że wnikliwa analiza tekstów i dodatkowych komentarzy pozwoli osobom poszukującym prawdy na wyciągnięcie właściwych wniosków.

Pozdrawiam i zapraszam do lektury.

Kontakt: zbawieni@gazeta.pl

czwartek, 15 czerwca 2006, zbawieni

Polecane wpisy

  • ZBAWIENI - 2 LATA

    " WSPÓLNE PRAGNIENIE W większości poznaliśmy się tylko przez internet, należymy do różnych kościołów, ale łączy nas jedno - pragnienie mówienia o tym, co Bóg ro

  • ZBAWIENI NA ŻYWO

    Chcesz zobaczyć ekipę zbawionych na żywo?Dopóki jest jeszcze ciepło, wkażdą niedzielę od godz. 16.30 do 18.00 jesteśmy na Placu Zamkowym w Warszawie. Co robimy?

  • Witam wszystkich

    Witam wszystkich bardzo serdecznie, jak Mobi napisał wcześniej łączy nas pragnienie dzielenia się tym, co Bóg wkłada wciąż do naszego serca.Ja jestem Dove, poch

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:

lista mailingowa
zbawieni.blox.pl

Twój emaildowiedz się więcej >> 

statystyka

Skopiuj CSS