zbawienie dla Ciebie - o Bogu...tak normalnie...
Blog > Komentarze do wpisu

BÓG KOCHA GEJÓW I LESBIJKI

Pamiętam fragment programu w TV o podejściu homoseksualistów do pewnych spraw.

Rzecz dzieje się w Szwecji. Pastor zielonoświątkowy Ake Green został skazany na miesiąc więzienia za "nietolerancyjne" kazanie. W kazaniu stwierdził, że homoseksualizm jest grzechem.
Green odwołał się do sądu apelacyjnego i ten go uniewinnił. Środowiska homoseksualne nie dawały jednak za wygraną i sprawa toczła się ostatecznie przed sądem najwyższym Szwecji.

Oto kilka wypowiedzi z programu:

Ktoś ważny z kościoła luterańskiego, gej: "Pastor Green powinien ten miesiąc spędzić w takim obozie, jakie hitlerowcy organizowali dla gejów. Wtedy zobaczyłby, czym jest nietolerancja. Dlaczego pastor Green nienawidzi gejów?"

Kobieta prowadząca jakiś kościół, lesbijka: "Biblia była pisana dawno i przez ludzi, poza tym, w wielu sprawach nie nadąża za dzisiejszym światem"

Przedstawiciel jakiejś organizacji homoseksualistów: "Wyrok uniewinniający pastora Greena jest wstydem dla naszego wymiaru sprawiedliwości".

Pastor Green: "Przestudiowałem kwestię homoseksualizmu w Starym i Nowym Testamencie, znalazłem fragmenty mówiące wprost, że homoseksualizm jest grzechem. Wygłosiłem kazanie na podstawie Biblii. Wierzę w to"

W postawie pastora Greena nie zauważyłem żadnych oznak nienawiści do homoseksualistów. Mówił z miłością i spokojem w głosie. Pokazał swoją miłość do ludzi i nietolerancję wobec grzechu.
wtorek, 02 lutego 2010, zbawieni

Polecane wpisy

  • NIE DLA HOMOSEKSUALNEJ PARADY RÓWNOŚCI W WARSZAWIE

    Minął zaledwie tydzień od założenia na facebooku strony NIE dla homoskeksualnej Parady Równości w Warszawie . Jest już ponad 1500 fanów. Tydzień to mało i dużo.

  • DZIEŃ GEJA

    Jutro jest Dzień Geja. Dlaczego nie Dzień Homoseksualisty? Chyba nie lubią, jak się sprawy nazywa po imieniu. Oczywiście public relations robi swoje. Wciska się

  • HOMOSEKSUALIZM A AIDS

    Kolejny fragment z książki: Dona Shmierera, Leli Gilbert – Zdążyć przed… ZAPOBIEGANIE HOMOSEKSUALNYM POSTAWOM WŚRÓD MŁODZIEŻY Zagrożenie AIDS jest

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2010/02/02 12:42:08
Nierozumiem dlaczego ta kobieta - lesbijka - powiedziala, ze Pismo Sw. za nami nie nadaza. To MY powinnismy 'nadazac' za Biblia. Wprowadzac w zycie to, co mowi do nas Jezus, to co jest napisane na kartkach Pisma Sw.
-
2010/02/09 19:06:49
Niedawno (to tak apropos wypowiedzi tej lesbijki) czytałam o tym, jak przez wieki ludzie unikali mycia rąk i siebie. Śmiertelność dzieci i kobiet była bardzo wysoka. Dopiero w XIX wieku odkryto, że istnieją zarazki i dlatego należy utrzymywać higienę. Ciekawe że Biblia stwierdza to od ponad 3000 lat...
Sprawa Ake Greena to moim zdaniem co najmniej przegięcie. Czyżby powrót do czegoś w stylu komunizmu, gdzie za nawet literówkę w wyrazie "Stalin" można było pójść siedzieć? Pozdrawiam.
-
2010/02/10 10:40:22
mobi - zimbabwe1990
Jakiś czas temu sporo pisałem w komentarzach podając właśnie przykład z myciem rąk. Dodatkowo warto wspomnieć też o opisanej kilkukrotnie w Biblii kulistości Ziemi.

lista mailingowa
zbawieni.blox.pl

Twój emaildowiedz się więcej >> 

statystyka

Skopiuj CSS