zbawienie dla Ciebie - o Bogu...tak normalnie...

satanizm

środa, 22 marca 2006

Witam. Jeszcze kilka lat temu byłam satanistką. Było to straszne, bo zanim w to weszłam, nikt nie mówił mi, jakie to przynosi skutki uboczne i że w ogóle jakieś może przynieść. Słuchałam mnóstwo satanistycznej muzyki. Chodziłam też często po cmentarzu i malowałam nagrobne posągi. Cały ten klimat był zły, ale dla mnie fascynujący. Czułam, że zaczęłam należeć do innego świata, do świata ludzi, którzy nie boją się popuszczać hamulca moralności. Sprawiało mi to wiele zabawy. Wróżyłam i poczułam się jak ktoś wyjątkowy, otaczając się nowymi znajomymi, którzy darzyli mnie akceptacją i uznaniem. Co piątek chodziło się pić z ludźmi podobnych poglądów i tak miało trwać zawsze.

 

Ale to nigdy nie dawało zaspokojenia a i znajomi z czasem zawodzili. Nie czułam się tak naprawdę bezpiecznie. Miałam też mnóstwo kompleksów, depresji i lęki, o których nigdy nie umiałam rozmawiać nawet z ludźmi którzy wydawali mi się bliscy. Poznałam nowe zespoły grające psychodeliczne kawałki i wtedy nagle zaczęłam mieć napady panicznego lęku. Nagle przychodziła do mnie uporczywa, krzycząca myśl, że jestem chora na nieuleczalną chorobę i na pewno niedługo umrę! Nie mogłam opanować tych myśli. Było to tak, jakbyś wgrywał sobie program i nagle okazało się, że posiadał wirusa!

Gdy w końcu poznałam Pana nie od razu dowiedziałam się, że On może mi we wszystkim pomóc. Przychodziły do mnie myśli pełne samopotępienia. Nadal słuchałam tamtej muzyki, w trakcie czego nachodziły mnie myśli np. o tym, jak mnie ktoś zranił a złość zaczęłam wyładowywać na samej sobie przez drobne samookaleczenia (niegłębokie "sznyty" na rękach). Na szczęście porozmawiałam o tym z moją pastor, bo wtedy chodziłam już do kościoła protestanckiego. Ona poprowadziła modlitwę uwalniającą mnie, ale też wskazała na źródło moich problemów w muzyce satanistycznej. Wszystko ustąpiło po modlitwie i zniszczeniu tych kaset! Teraz jestem przepełniona pokojem i radością w Jezusie Chrystusie.


Jeśli przeżywasz coś podobnego możesz się z nami skontaktować. Bóg chce Ci pomóc i potrafi niezależnie od tego, co złego w życiu zrobiłeś. On może Ci to przebaczyć jeśli uznasz go swoim zbawicielem.

"Bo jeśli ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i uwierzysz w sercu swoim, że Bóg wzbudził go z martwych, zbawiony będziesz. Albowiem sercem wierzy się ku usprawiedliwieniu, a ustami wyznaje się ku zbawieniu".
(List do Rzymian 10:9-10)


Abigail

sobota, 07 stycznia 2006

Jako nastolatka byłam satanistką. Zajmowałam się przez lata okultyzmem, byłam wróżką, no i słuchałam black metalu.  Wcześniej byłam katoliczką, ale szukałam "czegoś więcej".

Słyszałam tylko opowiadania o Nim, ale nie o tym, że można mieć z Nim żywą relację. Nie słyszałam o Jego bezgranicznej miłości do mnie i o tym,  że interesuje się mną osobiście, nie traktując tylko jak jedną z tłumu.

Na 3 miesiące przed 18 urodzinami poznałam  prawdziwego BOGA! Jakiś czas później przyjęłam Go jako Pana i Zbawiciela. Nikt nie opowiadał mi, co mam myśleć o Bogu. Sama czułam Jego obecność!! I Sam dawał mi się poznać.

Mówię o Jezusie Chrystusie. Nigdy nie chciałabym wrócić do starego życia, bo to wszystko śmieci w porównaniu do nowego życia od Boga. To życie jest dla mnie darem Jego miłości...

„Albowiem ŁASKĄ zbawieni jesteście przez wiarę, i to nie z was: Boży to dar; nie z uczynków, aby się kto nie chlubił”.   (Efez. 2,8-9)

Pan przebaczył KAŻDY mój grzech! Duch Święty dał mi poczucie tego, że jestem kochana i w pełni zaakceptowana. Odczułam tak głębokie poczucie czystości i własnej wartości, jakbym nigdy nie zgrzeszyła...

Bóg myśli też o TOBIE! Sam(a) możesz o to Go spytać.

Jeśli pociąga Cię satanizm, wróżenie, okultyzm, to skontaktuj się ze mną. Wiem, jak to jest, kiedy Bóg od tego uwalnia. Przekonaj się o tym.

pozdro. Abigail.

| < Luty 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Zakładki:
KSIĘGA GOŚCI
ZBAWIENI
ZBAWIENIE
PYTANIA, PROŚBY O MODLITWĘ
LINKI

lista mailingowa
zbawieni.blox.pl

Twój emaildowiedz się więcej >> 

statystyka

Skopiuj CSS