zbawienie dla Ciebie - o Bogu...tak normalnie...

ogłoszenia

środa, 16 maja 2012

Mam zaszczyt zaprosić Cię na Marsz dla Jezusa, który odbędzie się dnia 19 maja 2012 roku!

Celem Marszu jest wywyższenie imienia Pana Jezusa Chrystusa. Chcemy odważnie i bez wstydu ogłaszać imię Jezusa Chrystusa nad naszym krajem .

Przez wiele lat ludzie modlili się się o przebudzenie. Chrześcijanie prosili Boga o wielkie żniwo dusz. Ten czas właśnie nadszedł. Jezus otworzył nam wszystkim cudowną możliwość, aby przejść razem z Nim ulicami stolicy i wyraźnie ogłosić, ze Chrystus zmartwychwstał, żyje i króluje! Chcemy jednym głosem proklamować Królestwo Boże na ziemi.

„Królestwo Boże jest pośród was” (Łk.17:21).

Jest tylko jedno ciało Chrystusa.

Jezus Chrystus jest tym, który łączy, kiedy wracamy do prostoty ewangelii i razem manifestujemy jedność w naszym Panu, bez podziałów denominacyjnych. Nadszedł czas dla Kościoła by pokazać światu niepodzielność Ciała Chrystusa.

Ogłaszamy: „Jeżeli Bóg jest z nami to któż przeciwko nam..”.Ogłaszamy: „Możemy zrobić wszystkie rzeczy dzięki Chrystusowi, który nas wzmacnia!” Gdy w jedności wywyższamy imię Jezus, niebo stoi otworem.

Marsz 19 Maja 2012 roku rozpocznie się przy Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej, Wiejska, 4/6/8 Warszawa, o godz.14:00 (zbiórka o 13:00). Będziemy maszerować ul. Wiejską, Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem do Placu Bernardyńskiego.

Kulminacją Marszu będzie koncert - uwielbienie Jezusa Chrystusa na Krakowskim Przedmieściu (Plac zwany Bernardyńskim).

Będziemy również częstować kiełbaskami z grilla, a także napojami. Po marszu będzie kilka godzin dobrej zabawy, koncerty i wspólne, rodzinne jedzenie.

więcej informacji na: www.marszdlajezusa.pl

niedziela, 03 października 2010

16 października 2010 r. odbędzie się Konferencja dla Mężczyzn Bohater według Bożego serca w Hotelu Gołębiewski w Wiśle, organizowana przez Chrześcijańską Fundację Życie
i Misja.

Bóg szuka bohaterów według Swojego serca, którzy pełni pasji dla Jezusa będą bronić Jego standardów. Będą pełni odwagi, aby brać odpowiedzialność za swój kraj, rodzinę i walczyć, by Boże Królestwo było ustanawiane tu na ziemi. Boży bohaterowie dzięki Jego mocy mogą prowadzić zwycięskie i spełnione życie. Chcemy spotkać się, by oddawać chwałę naszemu wspaniałemu Bogu, przyjąć od niego nową siłę i odnowić pasję dla Jego Syna, Jezusa Chrystusa!

Wykładowcami będą: Jerzy Rycharski, Jacek Sierka i Henryk Wieja.

Koszt konferencji: 75 zł.

Zgłoszenia do 8 października na stronie internetowej: www.misja.org.pl, telefonicznie 33 854 45 22 (wewn. 31) lub e-mailowo: fundacja@misja.org.pl

Serdecznie zapraszamy!

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 32
| < Luty 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Zakładki:
KSIĘGA GOŚCI
ZBAWIENI
ZBAWIENIE
PYTANIA, PROŚBY O MODLITWĘ
LINKI

lista mailingowa
zbawieni.blox.pl

Twój emaildowiedz się więcej >> 

statystyka

Skopiuj CSS