zbawienie dla Ciebie - o Bogu...tak normalnie...

czasy ostateczne

poniedziałek, 31 sierpnia 2009

Napisałem bardzo radosną piosenkę. Nie jest jeszcze profesjonalnie nagrana, więc na razie przytoczę tylko słowa.

Jestem wolny
Jezusa krew obmyła mnie
Jestem wolny
Ofiara raz złożona za mój grzech

Boża radość, jak wielka fala
Wypływa z wnętrza, z czystego serca
Napełnia pokojem, już się nie boję
Bo wiem, że Jezus ze mną jest

Zasiada na tronie Król Wszechświata
Błogosławi moje życie, czuje się wyśmienicie
Podtrzymuje swoim Słowem całą ziemię
Wylewa namaszczenie na wszelkie stworzenie
Każdy, kto Mu ufa, jest bezpieczny
Taka jest specyfika czasów ostatecznych
Pośród burz i ataków żyję w zwycięstwie
To jest moje powołanie, bo jestem Bożym dzieckiem

Jestem wolny...

Kiedy pisałem tę piosenkę, miałem przed oczami chrześcijan na całym świecie, którzy cierpią z powodu swojej wiary. Myślałem też o tym, że chrześcijanom generalnie będzie się żyło trudniej tylko dlatego, że są chrześcijanami. I kiedy ktoś znajdzie się w więzieniu, może ta piosenka umocni jego ufność Bogu.

Nie piszę o tym, żeby kogokolwiek zdołować, ale zachęcić do dobrego wykorzystania czasu, który nam pozostał.

"Powiadam zaś wam, przyjaciołom moim, nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, a potem nie mają już nic do zrobienia. Ale wskażę wam, kogo się bać macie! Bójcie się tego, który, gdy zabija, ma moc wrzucić do piekła. Zaiste, powiadam wam: Tego się bójcie!" (Łuk. 12,4-5)

"Baczcie więc pilnie, jak macie postępować, nie jako niemądrzy, lecz jako mądrzy, Wykorzystując czas, gdyż dni są złe." (Efez. 5,15-16)

wtorek, 14 kwietnia 2009

Zapraszam na seminarium pt. "Czy to początek końca świata?", które odbędzie się w Warszawie 18 kwietnia (najbliższa sobota). Seminarium będzie prowadzone przez Janusza Szarca.

Wraz z pojawieniem się kryzysu ekonomicznego rodzą się na nowo pytania o zbliżającym się końcu ludzkiej cywilizacji. Czy to w ogóle możliwe i jak mogłoby do tego dojść? Jaki jest biblijny scenariusz wydarzeń czasów końca? Bez niezdrowej sensacji, na podstawie przepowiedni proroków Starego Testamentu, apostołów Nowego Testamentu oraz wypowiedzi samego Jezusa Chrystusa można uzyskać wgląd w pasjonujące czasy "końca świata".

Wiedząc, co przed nami, możemy lepiej pokierować własnym życiem i osiągnąć w nim spełnienie. Dlaczego by nie oprzeć się na fundamencie słów księgi, której przepowiednie na przestrzeni wieków wypełniły się ze 100 procentową dokładnością?

Janusz Szarzec jest jednym z inicjatorów pionierskiej działalności zakładania i budowania ponaddenominacyjnych kościołów w naszym kraju. Od ponad 15 lat czynnie sprawował swoją służbę w Kościele jako nauczyciel Słowa Bożego, pastor, dziekan szkoły biblijnej i mówca konferencyjny, kształtując kolejne pokolenie młodych liderów. Rozległa wiedza m.in. teologiczna (wyższe studia teologiczne, Szkoła Biblijna w Uppsali) w połączenia z bogatym doświadczeniem w dziedzinie praktyki życia kościoła umożliwiają mu prowadzenie ludzi do realizacji ich powołań.

Seminarium jest częścią Szkoły Bożych Liderów organizowanej przez Chrześcijański Kościół Reformacyjny.

Więcej informacji (miejsce, opłaty)

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
KSIĘGA GOŚCI
ZBAWIENI
ZBAWIENIE
PYTANIA, PROŚBY O MODLITWĘ
LINKI

lista mailingowa
zbawieni.blox.pl

Twój emaildowiedz się więcej >> 

statystyka

Skopiuj CSS