zbawienie dla Ciebie - o Bogu...tak normalnie...

bezpieczeństwo

poniedziałek, 14 kwietnia 2008

Kiedyś pisałem już o poglądach Ala Gore`a - warto poczytać.

Ostatnio Gore rozpoczął wielką i...kosztowną kampanię na rzecz ograniczenia emisji gazów cieplarnianych. I bardzo dobrze. Jest tylko jeden problem - Gore robi przy tym sporo paniki. Po co? Ludzie w stanie zagrożenia podejmują nieracjonalne decyzje. Rządy i organizacje międzynarodowe też z resztą.

Mechanizm jest prosty: przestraszyć, a potem ściągnąć kupę kasy za ponadlimitową emisję gazów. Czy twierdzenia Gore`a na temat globalnego ocieplenia mają naukowe podstawy? Jaki wpływ będzie miał podatek węglowy na zmianę klimatu... w gospodarce światowej - a konkretnie: ochłodzenie.

Przeczytajmy artykuł z Polityki o raportach naukowców na temat zmian klimatycznych: IDZIE ZIMNIO!

piątek, 16 marca 2007

"Ja go wybawię, bo przylgnął do Mnie; osłonię go, bo uznał moje imię". (Ps 91,14)

"Przylgnąć" do Boga, to znaczy wręcz przykleić się do Niego. Jego ramiona są zawsze wyciągnięte. To jest najbezpieczniejsze miejsce na świecie.

Każdy problem, troska, wszystkie trudności, znikają, kiedy wtulimy się w pełne miłości ramiona Ojca.

Czasem w życiu jest bardzo trudno. Czasem potrzeba czyjejś obecności, przytulenia. Może czasem jest tak, że płaczesz, a nikt nie widzi twoich łez. Albo ukrywasz je przed światem, bo musisz być silny. Ale Bóg słyszy twój płacz, przychodzi kiedy Go zawołasz. Kiedy wszystko wokół się wali, Jego ramiona są miejscem ukojenia i bezpieczeństwa. Pozwól Mu się objąć i przytulić. Możesz pobiec i schronić się pod Jego skrzydłami, ukryć w Jego świętych dłoniach. Nie musisz być silny, bo On jest. Tylko zaufaj i pozwól się otulić Jego miłością. Niech Jego serce stanie się twoim domem...

z archiwum worship.ownlog.com

| < Luty 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Zakładki:
KSIĘGA GOŚCI
ZBAWIENI
ZBAWIENIE
PYTANIA, PROŚBY O MODLITWĘ
LINKI

lista mailingowa
zbawieni.blox.pl

Twój emaildowiedz się więcej >> 

statystyka

Skopiuj CSS