zbawienie dla Ciebie - o Bogu...tak normalnie...

zbawieni

poniedziałek, 19 listopada 2007

"WSPÓLNE PRAGNIENIE

W większości poznaliśmy się tylko przez internet, należymy do różnych kościołów, ale łączy nas jedno - pragnienie mówienia o tym, co Bóg robił i robi w naszym życiu. Chcemy w ten sposób przekazać tę najważniejszą prawdę, która jest w naszych sercach:

JEZUS ŻYJE I JEST BARDZO ZAINTERESOWANY ŻYCIEM KAŻDEGO CZŁOWIEKA.

"Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną". (Obj. 3,20)

Już wkrótce kolejne notki i oczywiście stopniowo będziemy się przedstawiać

mobi"        

----------------------------------------------------------------------------------------                                                                                                                                      

W ten sposób 19 listopada 2005 r. blog zbawieni.blox.pl rozpoczął swoją działalność. Od tego czasu zmienił się skład, zmieniła się tematyka, metody działania, nastawienie. Jedno się nie zmieniło: JEZUS ŻYJE I JEST BARDZO ZAINTERESOWANY ŻYCIEM KAŻDEGO CZŁOWIEKA.

To tylko dwa lata i aż dwa lata. W tym czasie było 42 000 wejść, 244 notki. Wiele osób było wzburzonych przekazywanymi treściami. Inni dziękowali za to, że jest takie miejsce w internecie. Było też wiele próśb o modlitwę w różnych sprawach i rozwiązania problemów.

Działamy nadal. Jeśli jesteś chrześcijaninem narodzonym na nowo i w jakikolwiek sposób chcesz pomóc, daj znać - zbawieni@gazeta.pl

czwartek, 04 października 2007

Chcesz zobaczyć ekipę zbawionych na żywo? Dopóki jest jeszcze ciepło, w każdą niedzielę od godz. 16.30 do 18.00 jesteśmy na Placu Zamkowym w Warszawie.

Co robimy? Dym. Gramy, śpiewamy, głosimy Słowo Boże.

Dlaczego? Bo w ten sposób wiele osób może pierwszy raz w życiu zobaczyć właściwy obraz Boga - Kochanego Ojca, który jest zainteresowany życiem każdego człowieka.

Na tamtym miejscu wiele osób przyjęło już największy dar od Boga - ZBAWIENIE. A ty, czy jesteś zbawiony, czy może myślisz, że dowiesz się o tym po śmierci?

Zdecyduj już dziś. Przyjdź na Stare Miasto.

 
1 , 2 , 3
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
KSIĘGA GOŚCI
ZBAWIENI
ZBAWIENIE
PYTANIA, PROŚBY O MODLITWĘ
LINKI

lista mailingowa
zbawieni.blox.pl

Twój emaildowiedz się więcej >> 

statystyka

Skopiuj CSS