zbawienie dla Ciebie - o Bogu...tak normalnie...

wolność słowa

poniedziałek, 04 maja 2009

Masz wolny internet? Ciesz się, że jest...wolny. Ludzie, którzy nie za bardzo mają zaufanie do mediów mainstreamu (to także ja), szukają informacji na różne tematy w internecie.

Tu (raczej) nie jest ograniczana swoboda wypowiedzi, każdy może wyrazić swój pogląd na każdy temat. Tak jest teraz, ale czy tak będzie zawsze?

Rządzący widać lubią kontrolować to, z jakich informacji korzystamy. Pewnie chcieliby, żeby to były tylko informacje, które oni uważają za właściwe.

Nie pozwólmy na ograniczenie naszej wolności.

Zajrzyj na Blackout Europe i dowiedz się więcej, a potem wyślij maile do eurodeputowanych.

ps. Ja już wysłałem mail do polskich eurodeputowanych. A Ty?

czwartek, 18 września 2008

Tytuł trochę przekorny, ale chyba trafny. Wydaje mi się, że specjaliści z blogfroga robią, co mogą, żeby ranking był skonstruowany "optymalnie" do ich światopoglądu.

HOMOSEKSUALIZM po raz drugi wypadł z rankingu blogfrog. Jeszcze w niedzielę blog miał frogrank 102, co dawało mu pozycję w okolicach pierwszej pięćdziesiątki. Teraz frogrank wynosi 0 i blog jest na pozycji...4903. Każdy, kto ma coś do czynienia z blogfrogiem, wie że to jest po prostu niemożliwe. No, chyba, że jakieś sprytne rączki pomogą.

Podobna sytuacja miała miejsce na początku tego roku. Wtedy blog został zupełnie usunięty z blogfroga i do tej pory nie otrzymałem wyjaśnienia na ten temat.

Jaki wniosek dla czytelników? Czytajcie, póki jeszcze można...

ps. W momencie publikacji tej notki jest już znacznie lepiej. HOMOSEKSUALIZM ma frogrank 69 i jest na 104 miejscu. Liczę na to, że blog wróci na swoje wysokie miejsce. 

ps.1 Blogfrog odpowiedział:

"Witam,

Z tego co widzę, frogrank Pana bloga wynosi równe 100:
http://blogfrog.pl/index.php/blogi/pokaz/4988
i Pański blog jest na 104 pozycji TOP blogów.

Na ocenę frogrank największy wpływ mają oceny bloga, nadawane mu przez czytelników. Być może spadki spowodowane są tym, że dostaje Pan niskie oceny bloga od antyfanów. Zapewniam jednak, że nikt z BlogFroga nie ingeruje w wielkości frogranków poszczególnych blogów, oceny są wyliczane automatycznie za pomocą opracowanego algorytmu.

Życzymy wysokiego frogranku!

--
Ekipa BlogFrog"

Czyli tak: "antyfani", nie oceniajcie źle tego bloga, bo w ciągu jednego dnia frogrank spadnie z 102 do 0... a potem jak jacyś "fani" dobrze ocenią, to w ciągu czterech dni wszystko wróci do normy:)

Zagłosuj na notkę i blog w systemie blogfrog. Dziękujemy.

 
1 , 2 , 3 , 4
| < Luty 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Zakładki:
KSIĘGA GOŚCI
ZBAWIENI
ZBAWIENIE
PYTANIA, PROŚBY O MODLITWĘ
LINKI

lista mailingowa
zbawieni.blox.pl

Twój emaildowiedz się więcej >> 

statystyka

Skopiuj CSS