zbawienie dla Ciebie - o Bogu...tak normalnie...

islam

poniedziałek, 01 września 2008

"Piotr Zychowicz: Czasami polityczna poprawność przybiera groteskowe formy. Ostatnio w jednej z brytyjskich szkół, żeby nie urazić muzułmanów, zabroniono śpiewać dzieciom o "trzech świnkach". Jak dorośli ludzie mogą wymyślać takie rzeczy i brać je na poważnie?

prof. Roger Scruton: Ze strachu. Ludzie zaczynają się panicznie bać, żeby nikogo nie urazić. Brakuje im moralnego kręgosłupa. Gdy człowiek pozbywa się jednego systemu wartości - w tym wypadku chrześcijańskich - powstałą próżnię musi coś zastąpić. Ze względu na dominację lewicy w świecie opinii wybór jest prosty. Europejczycy zaczynają myśleć w nowy sposób, przejmować cudze poglądy i są przekonani, że myśleli tak od zawsze."

(fragment wywiadu Piotra Zychowicza z prof. Rogerem Scrutonem pt. "Konserwatyści muszą robić swoje", Rzeczpospolita 24.3.2007)

08:05, zbawieni , islam
Link Komentarze (1) »
środa, 09 kwietnia 2008

Kilkunastominutowy filmik wzbudził na świecie spore emocje. Geert Wilders - lider holenderskiej Partii Wolności pokazuje efekty islamskiego terroryzmu, przeplatając drastyczne obrazy równie drastycznymi fragmentami z koranu, nawołującymi do zabijania "niewiernych".

Czy to tylko tani chwyt wyborczy? Czy ten obraz islamu jest nadmiernie uproszczony? Czy ekstremiści islamscy źle rozumieją założenia swojej religii? Może tak, nie wiem. Faktem jest to, że islam sam w sobie jest religią, która prowadzi do destrukcji. O ile rozpowszechnione jest twierdzenie, że islam jest religią pokoju, to warto zauważyć, że dla wyznawców islamu honorem jest zabicie wszystkich niewiernych (żydów, chrześcijan, buddystów, hinduistów), ale to nie koniec - wybijają się nawzajem wrogie stronnictwa: Szyici i Sunnici.

Już wiesz, dlaczego islam prowadzi do destrukcji?

Zagłosuj na notkę i blog w systemie blogfrog. Dziękujemy.

10:59, zbawieni , islam
Link Komentarze (17) »
| < Luty 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Zakładki:
KSIĘGA GOŚCI
ZBAWIENI
ZBAWIENIE
PYTANIA, PROŚBY O MODLITWĘ
LINKI

lista mailingowa
zbawieni.blox.pl

Twój emaildowiedz się więcej >> 

statystyka

Skopiuj CSS